UAQ2D470MHD6TO
MFR.Part #
UAQ2D470MHD6TO
JLCPCB Part #
C1596668
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 195mA@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 47uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS