LAR2G271MELZ50
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAR2G271MELZ50
JLCPCB Part #
C1582622
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7446A@50kHz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 270uF 400V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS