UAQ2G330MHD6TN
MFR.Part #
UAQ2G330MHD6TN
JLCPCB Part #
C1599838
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 16mm 195mA@120Hz 2000hrs@105℃ 33uF 400V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS