LNY2W332MSEGBN
MFR.Part #
LNY2W332MSEGBN
JLCPCB Part #
C5782495
Package
Bolt,D63.5xL108mm
Description
-40℃~+85℃ 108mm 12A@120Hz 28.6mm 3300uF 450V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS