RL80E102MDN1
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RL80E102MDN1
JLCPCB Part #
C1579200
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 2.5V 2000hrs@105℃ 3.5mm 6.1A@100kHz 6mΩ@100kHz 8mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS