PSB2123470KHL
MFR.Part #
PSB2123470KHL
JLCPCB Part #
C3796608
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 470nF 630V、1.2kV ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS