UKL1C100KDDANA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKL1C100KDDANA
JLCPCB Part #
C1668225
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 110mA@10kHz 16V 2mm 5mm ±10% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS