LNX2V123MSEJBB
MFR.Part #
LNX2V123MSEJBB
JLCPCB Part #
C1618607
Package
Bolt,D90xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 12000uF 153mm 20000hrs@85℃ 31.8mm 34.72A@10kHz 350V 90mm ±20% 螺栓,D90xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS