LNR1J153MSEN
MFR.Part #
LNR1J153MSEN
JLCPCB Part #
C1498843
Package
Bolt,D35xL103mm
Description
-40℃~+85℃ 103mm 12.7mm 15000uF 35mm 5000hrs@85℃ 6.325A@10kHz 63V ±20% 螺栓,D35xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS