LLS1V153MELA
MFR.Part #
LLS1V153MELA
JLCPCB Part #
C1590011
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 25mm 3000hrs@85℃ 35V 4.8A@120Hz 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS