LLG2D152MELB35
MFR.Part #
LLG2D152MELB35
JLCPCB Part #
C1607468
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1500uF 2.98A@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 30mm 35mm ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS