LNT1A333MSE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNT1A333MSE
JLCPCB Part #
C1663765
Package
Bolt,D35xL83mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 12.7mm 2000hrs@105℃ 33000uF 35mm 4.8A@120Hz 83mm ±20% 螺栓,D35xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS