LQR2W562MSEJBB
MFR.Part #
LQR2W562MSEJBB
JLCPCB Part #
C1619442
Package
Bolt,D90xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 19.1A@120Hz 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 5600uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS