UCA2C151MHD6
MFR.Part #
UCA2C151MHD6
JLCPCB Part #
C1600188
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 150uF 160V 18mm 25mm 680mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS