LGX2D681MELZ40
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGX2D681MELZ40
JLCPCB Part #
C1590143
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.595A@50kHz 200V 22mm 40mm 5000hrs@105℃ 680uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS