UPA1V222MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPA1V222MHD
JLCPCB Part #
C1587667
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 19mΩ 2.346A@120Hz 2200uF 25mm 35V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS