UAQ2G820MHD
MFR.Part #
UAQ2G820MHD
JLCPCB Part #
C1603505
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 2000hrs@105℃ 400V 40mm 672mA@10kHz 7.5mm 82uF ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS