LGC2H221MELC25
MFR.Part #
LGC2H221MELC25
JLCPCB Part #
C20297575
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.716A@50kHz 10mm 220uF 25mm 35mm 5000hrs@105℃ 500V ±20% Plugin,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS