LGN2H221MELC35
MFR.Part #
LGN2H221MELC35
JLCPCB Part #
C1583049
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.02A@120Hz 10mm 220uF 3000hrs@105℃ 35mm 35mm 500V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS