UHE1J102MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UHE1J102MHD
JLCPCB Part #
C445408
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 16mm 35.5mm 63V ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS