LGN2W221MELC25
MFR.Part #
LGN2W221MELC25
JLCPCB Part #
C1579464
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.05A@120Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V ±20% 插件,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS