SZMM5Z2V4T5GF
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
SZMM5Z2V4T5GF
JLCPCB Part #
C3742411
Description
1 Independent 2.35V~2.45V 2.4V 300mW 50uA@1V ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS