PTVS10VP1UP-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS10VP1UP-QX
JLCPCB Part #
C20235875
Package
SOD-128
Description
-55℃~+150℃ 1 10V 11.7V 2.5uA 600W TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS