PSMN9R5-30YLC,115
MFR.Part #
PSMN9R5-30YLC,115
JLCPCB Part #
C553349
Package
SOT-669
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.95V 10.4nC@10V 30V 34W 44A 681pF 9.8mΩ@10V SOT-669 MOSFETs ROHS