PSMN8R5-100PS
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PSMN8R5-100PS
JLCPCB Part #
C134471
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 100V 111nC@10V 256pF 263W 380pF 4V 5.512nF 8.5mΩ@10V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS