PSMN6R3-120PS
MFR.Part #
PSMN6R3-120PS
JLCPCB Part #
C553321
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11.384nF 120V 207.1nC@10V 358pF 405W 4V 6.7mΩ@10V 70A TO-220AB MOSFETs ROHS