PSMN4R8-100BSEJ
MFR.Part #
PSMN4R8-100BSEJ
JLCPCB Part #
C458260
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 120A 14.4nF 278nC@10V 3V 4.8mΩ@10V 405W 643pF D2PAK MOSFETs ROHS