PSMN3R9-60PSQ
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PSMN3R9-60PSQ
JLCPCB Part #
C553288
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 103nC@10V 130A 263W 3.9mΩ@10V 3V 460pF 5.6nF 60V TO-220AB MOSFETs ROHS