PSMN017-60YS,115
MFR.Part #
PSMN017-60YS,115
JLCPCB Part #
C672338
Package
LFPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.172nF 15.7mΩ@10V 20nC@10V 44A 4V 60V 74W LFPAK MOSFETs ROHS