PMPB13XNEAX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMPB13XNEAX
JLCPCB Part #
C553020
Package
SOT-1220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.7W 135pF 13mΩ@4.5V 2.195nF 24nC@4.5V 30V 400mV 8A SOT-1220 MOSFETs ROHS