PMP4501Y,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMP4501Y,115
JLCPCB Part #
C461159
Package
SOT-363
Description
-65℃~+150℃ 100MHz 100mA 15nA 2 NPN 200 200mV 300mW 45V 6V NPN SOT-363 Bipolar (BJT) ROHS