PMP4501V,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PMP4501V,115
JLCPCB Part #
C553002
Package
SOT-666-6
Description
100mA 15nA 200 200mV 250MHz 300mW 45V NPN SOT-666-6 Bipolar (BJT) ROHS