PMEG40T20EPX
MFR.Part #
PMEG40T20EPX
JLCPCB Part #
C552917
Package
SOD-128
Description
1 Independent 20A 22uA@40V 2A 40V 515mV@2A SOD-128 Schottky Diodes ROHS