PMEG3005EJF
MFR.Part #
PMEG3005EJF
JLCPCB Part #
C552854
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 150uA@30V 30V 430mV@500mA 500mA SOD-323F Schottky Diodes ROHS