PMEG100V080ELPDZ
MFR.Part #
PMEG100V080ELPDZ
JLCPCB Part #
C458185
Package
CFP-15
Description
1 Independent 100V 11.2A 160A 725mV@5A 75nA@80V CFP-15 Schottky Diodes ROHS