PESD15VL1BAZ
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD15VL1BAZ
JLCPCB Part #
C552452
Package
SOD-323
Description
15V 17.1V 200W 44V ESD SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS