PESD15VL1BA,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD15VL1BA,115
JLCPCB Part #
C85378
Package
SOD-323
Description
1 15V 16pF 17.1V 200W@8/20us 44V 50nA 5A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS