PESD12VU1UT
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PESD12VU1UT
Description
0.6pF 1 12V 15V 200W@8/20us 39V 50nA 5A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 Unidirectional - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS