PDZ3.9BGWX
MFR.Part #
PDZ3.9BGWX
JLCPCB Part #
C552330
Description
1 Independent 3.89V~4.16V 3.9V 365mW 3uA@1V 90Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS