PDZ13BGWX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PDZ13BGWX
JLCPCB Part #
C552281
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@10V 10Ω 12.91V~13.49V 13V 365mW SOD-123 Zener Diodes ROHS