MM5Z8V2T5GF
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM5Z8V2T5GF
JLCPCB Part #
C3739819
Description
1 Independent 300mW 700nA@5V 8.04V~8.36V 8.2V ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS