MM5Z3V3T5GF
MFR.Part #
MM5Z3V3T5GF
JLCPCB Part #
C3736471
Description
1 Independent 3.23V~3.37V 3.3V 300mW 5uA@1V ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS