MM5Z36VT5GF
MFR.Part #
MM5Z36VT5GF
JLCPCB Part #
C6673338
Description
1 Independent 300mW 35.28V~36.72V 36V 50nA@25.2V 90Ω ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS