MM5Z24VT5GF
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM5Z24VT5GF
JLCPCB Part #
C5769458
Description
24V 300mW 50nA@16.8V 70Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS