MM5Z18VT5GF
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM5Z18VT5GF
JLCPCB Part #
C3741670
Description
1 Independent 17.64V~18.36V 18V 300mW 50nA@12.6V ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS