MM3Z5V1T1GX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM3Z5V1T1GX
JLCPCB Part #
C3764862
Package
SOD-323
Description
1 Independent 2uA@1.5V 300mW 4.84V~5.37V 5.1V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS