HPZR-C8V2-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
HPZR-C8V2-QX
JLCPCB Part #
C7285982
Package
SOD-123W
Description
1 Independent 100uA@7V 13.25Ω 682mW 7.78V~8.6V 8.2V ±5% SOD-123W Zener Diodes ROHS