HPZR-C30-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
HPZR-C30-QX
JLCPCB Part #
C6269420
Package
SOD-123W
Description
100nA@26V 30V 40.28Ω 682mW SOD-123W Zener Diodes ROHS