HPZR-C8V8X
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
HPZR-C8V8X
JLCPCB Part #
C6570968
Package
SOD-123W
Description
1 Independent 14.84Ω 50uA@7.5V 8.33V~9.21V 8.8V 962mW ±5% SOD-123W Zener Diodes ROHS