BZX884S-B8V2-QYL
MFR.Part #
BZX884S-B8V2-QYL
JLCPCB Part #
C3740384
Description
1 Independent 365mW 700nA@5V 8.04V~8.36V 8.2V SOD-882 Zener Diodes ROHS